Zeszyty Norymberskie nr 2

14-07-2022

Ukazał się drugi numer Zeszytów Norymberskich - lipiec 2022

Wstęp

 Oddajemy w Państwa ręce drugi numer Zeszytów Norymberskich. Odzwierciedla on pracę zespołu Norymberga 2.0 zakreśloną datami 18 stycznia 2022 do 14 marca 2022. W tym czasie odbyły się trzy posiedzenia Poselskiej Komisji Śledczej działającej w ramach Zespołu Parlamentarnego ds. Nadużyć i Naruszeń Prawa w związku z Covid-19. Wnioski, jakie nasuwają się po wysłuchaniu i dokładnym przemyśleniu tego, co powiedzieli świadkowie i eksperci – są porażające. Choć najbardziej dramatyczne w bezpośrednim odbiorze są przypadki indywidualnych nieszczęść, jakie spowodowały restrykcje sanitarne od czasu wprowadzenia „walki z pandemią”, to jednak dopiero rzetelna szersza analiza naukowa sprawia, że widzimy jasno ich wagę. A prawda ta bije w oczy! Stąd w najmniejszym stopniu nieprzesadzony tytuł obecnego numeru: „Ktoś na Ziemi chce nas zabić!”. Dlaczego odważyliśmy się na użycie takiego bulwersującego sformułowania, rodem, jak by się wydawało, z postponowanych „teorii spiskowych”? Gdyż narzuca się ono ludzkiemu rozumowi, który przestudiuje poniższy materiał, z bezwzględną siłą oczywistości. Skoro istnieją niepodważalne dowody naukowe na, w jednych przypadkach zabójczość, a w innych szkodliwość produktu rekomendowanego jako „szczepionka przeciw Covid-19”, skoro wypowiadają się na ten temat osoby będące autorytetami naukowymi, nieliczne osoby, ale uplasowane na najwyższej półce standardów współczesnej nauki, to znaczy, że na pozostałą część lekarzy i naukowców działa jakaś siła mocniejsza niż wymowa tych faktów. Ta siła sprawia, że giniemy.

 

Nie jest rzeczą redakcji Zeszytów Norymberskich rozwijać ten, swoją drogą, ważny i fascynujący temat, który wyłania się niejako z zebranych materiałów. My prezentujemy, zgodnie z naszą zasadą przydatności procesowej, zbiór odnotowanych dowodów bezpośrednich. Oto on: obszerny opis przypadku śmierci Anny Bednorz z Rybnika, relacja okaleczonego przez pseudoszczepionkę żołnierza Tomasza Bednarskiego, wyniki badań naukowych przedstawione przez doktorów Niezgodę i Witczaka – i inne.      

 

                                                                                                                                                                   Piotr Heszen

Pobierz Zeszyty Norymberskie nr 2

Newsletter

Jeśli podzielisz się z nami swoim adresem e-mail, co jakiś czas otrzymasz od nas zwięzłą wiadomość z najnowszymi informacjami o naszym projekcie.

Norymberga 2.0
Jedyną rzeczą potrzebną złu do zwycięstwa jest bierność dobrych ludzi.
-Edmund Burke, filozof, polityk, krytyk rewolucji francuskiej