W przygotowaniu wniosek do Trybunału Stanu autorstwa Radcy Prawnego Anny Kubali.

08-11-2023

Po raz kolejny udowadniamy, że nie rzucamy słów na wiatr - za nami zawiadomienie do prokuratury na byłego Ministra Zdrowia, Adama Niedzielskiego (szczegóły tutaj), a przed nami złożenie wniosku do Trybunału Stanu przeciwko całej Radzie Ministrów IX kadencji Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej.

To drugi (słownie DRUGI) taki wniosek w historii "wolnej" Polski. Wniosek ten pisała dla nas Radca Prawny Anna Kubala - za co jej bardzo dziękujemy.

Koszty jakie mamy do pokrycia w związku z pracą mec. Anny Kubali widnieją jak na poniższej fakturze - to jest 3690,00 PLN brutto. Jak na taki wyjątkowy, niemal bezprecedensowy wniosek, to koszty są baaardzo po znajomości. Rynkowa wartość takiej pracy kancelarii to ponad 15 000 PLN.

Prosimy Was o pomoc w pokryciu tej faktury i z góry dziękujemy za tą solidarną współodpowiedzialność - szczegółowe informacje jak nas wesprzeć:

  • link do zrzutki: https://zrzutka.pl/z/norymberga2023
  • wpłata na dedykowane konto bankowe: BREXPLPWMBK PL69 1140 2004 0000 3302 8223 9680 - tytułem: "darowizna na cele statutowe - Norymberga 2.0".


#RządPodSąd

Newsletter

Jeśli podzielisz się z nami swoim adresem e-mail, co jakiś czas otrzymasz od nas zwięzłą wiadomość z najnowszymi informacjami o naszym projekcie.

Norymberga 2.0
Jedyną rzeczą potrzebną złu do zwycięstwa jest bierność dobrych ludzi.
-Edmund Burke, filozof, polityk, krytyk rewolucji francuskiej